[zaack]
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jesli na trzeźwo ma taki celownik to moze po pijaku miałby lepszy :] Samu jednego...dwa wstrzemieźliwe przed meczem dziś ;] VIVAT!
0
adammo13
że ty usłyszałeś o tym klubie za panowania Króla Rijkaarda nie znaczy że inni również. Od kiedy pojęcie to wiąże sie tylko z Holendrem? Chyba tylko ty o tym wiesz...
0
Valdes walczy o puchar Zamory, ma nadakl bardzo realne szanse na sukces, więc nawet gdyby Pinto był w genialnej formie przypuszczam że mister nie zrobiłby tego Victorowi i nie posadziłby go na ławie. Pinto obronił troche przypadkowo tego karniaka, choć refleksem popisał sie niezłym.
0
Jesli jego wartość troche sie obniży można sie o niego starać, w żadnym wypadku inaczej.
A z tym "ze jego klub gra obecnie najlepszy futbol w Europie" troche przegiął.
0
Do konca kariery nie zostanie na pewno, ale spokojnie może jeszcze grać kilka długich lat na swoim poziomie.
0
IceMan - jesli wg Ciebie Real ma lepszych kibiców to najwyrazniej nie wchodzisz za często na ich stronki. Tam nawet redaktorzy rozum mają schowany do majtek. A nie krytykują Casillasa bo uważają go za Boga, za wiele spotkań ważnych i mniej waznych im wygrał,żeby teraz jechali po nim jak tutejsi po Valdesie. No i Casillas ma renome, co tez sie na tą sytuacje składa.
0
Nie pasuje mi ta jego wypowiedz, nie w jego stylu.Za bardzo "miód na uszy" zastosował. Jestem pewien że ta wypowiedz jest troche pod publiczke. Inaczej mówi, inaczej myśli,jak to Eto'o.
0
Mnie najbardziej podobała sie "gra w rugby" Alvesa :D Gdyby SPORT go ocenił nie otrzymałby na pewno więcej niż 3 ;>
Ogólnie dobry mecz, Robinho ładnie kręcił, szkoda że ma pusto w głowie, ale bywa..
0
Najbardziej wymiata komentarz do oceny ( a raczej jej braku) Sancheza. Podania zaiste miał, a nawet celne, do obrońcy i z powrotem :D
Również jestem jak najbardziej za obniżeniem oceny dla Messiego, jeśli kierujecie sie m.in. komentarzem przy nazwisku zawodnika, to nie ma w nim NICZEGO co zasługiwałoby na tak dobrą ocene! Sredni jego mecz, bez błysku, większość czasu niewidoczny, a za samo "posłużenie Alvesowi jako słupek" nie powinjiscie dawać mu "7". Ocena wyjsciowa to ponoć "5", ocena standardowa to ponoć "6" i taką też powinien bezapelacyjnie otrzymać!
0
Nie podoba mi sie ten news i jego wypowiedz [jesli prawdziwa]!
Po pierwsze.. na razie następcą Cafu z tego co mi wiadomo jest Maicon, a Alves jest następcą [czyt.zastępcą ;)] Maicona nie Cafu ;] Co bedzie dalej, sie zobaczy ;]
Po drugie nie przypominam sobie żeby Alves osiągnął jeszcze jakiś sukces w barwach Barcelony, więc bez sensu ta wypowiedz.
No i po trzecie Guardiola nie jest wielkim trenerem! Przynajmniej na razie.. powoli zmierza ku temu ale jeszcze dużo wody w rzece musi ubyć nim nim zostanie.
Podejrzewam ze ta wypowiedz jest troche wyssana z palca, bo mało prawdopodobne aby taka legenda była aż tak głupia!
0
w ostatnim akapicie piszecie ze tylko Iniesta i Yaya zdobyli po bramce, przeciez Xavi tez ja zdobył, wrzuciliscie ją nawet powyżej.
Mam pytanie.. komu wyłozył piłke Keita że zaliczył jedną asyste, pamięta ktos? Nie moge znalezc :/
0
http://michalszadkowski.blox.pl/2009/01/Ile-goli-Barcelona-strzelilaby-Manchesterowi.html
niby wszystko oczywiste ale ładnie napisany felieton no i sam jestem bardzo ciekaw pytania w tytule ;)
0
to Keita tak ładnie zlożył sie do główki? No no noo.. na początku myślałem że to Messi ;p
chciałbym poruszyć jedną kwestie.. z ocenami można dyskutować albo i nie, zgadzać sie albo i nie, ale najbardziej denerwują mnie strzały Henry'ego. Niekiedy strzela na bramke tak jakby stała w niej babcia Jadzia z Gazowni. W tym meczu kilka podobnych strzałów posłał. Brak pewności siebie? Bo strzał ma i to nie byle jaki co pokazywał nie raz w Londynie. Rozumiem że może stracić forme, ale mocnej nogi nie traci sie nigdy.
Zgadzam sie ze Alves MVP spotkania.. gdyby Messi wykorzystał wszystkie swoje okazje Brazylijczyk miałby chyba 5? asyst w tym spotkaniu. Nieprawdopodobne. ostatnimi spotkaniami przekonał mnie że może powrócić do formy z Sevilli, jeśli już tego nie uczynił. Wtedy o jego stałą, perfekcyjną forme będe spokojny.
Jeśli chodzi o ocene dla Samuela.. nie jestem pewien czy zasługiwał na 8. strzelił co prawda 2 bramki ale podejrzewam że Oleguer również by je strzelił. Jeśli chodzi o przełamanie blokady w karnych.. strzelał na pustą bramke ;]
0
'Najgorsze: Defensywa Depor' Czyżby niejaki [zaack] pisał o tym wcześniej? A każdy mnie zjechał. Bo [zaack] jest zły, [zaack] nie zna sie na piłce :(
Looky, podoba mi sie kolor Twojego nicku, moge też taki mieć? ;)
0
najpierw proponuje śledzić jak bedzie sie spisywał po kontuzji.. to nie jest Iniesta który po wyleczeniu urazu gra lepiej niż przed.
0
bonjaskyboniek
bardzo chętnie tam wejde i dodam komcia tylko napisz do tamtejszej redakcji żeby mi zdjęli bana dożywotniego ;]
wystarczyłby tylko pressing ze strony Deportivo, a w tym sezonie już pokazali że potrafią nim grać choćby z Betisem, Getafe czy nawet Villarrealem, który męczył sie u siebie okropnie. Tylko pressing i jestem przekonany że tak druzgocącej przewagi Barcy nie widać byłoby w tym spotkaniu. Mecz ciekawy ale absolutnie nie emocjonujący.
0
fanem-nie fanem WHATEVER
emocje są wtedy gdy drużyna meczy sie z przeciwnikiem, robi wszystko aby wygrać spotkanie, choc widać że jej nie wychodzi, emocje są gdy walczy do ostatniego gwizdka o korzystny rezultat [szczególnie w finałach wielkich imprez], emocje były m.in. w pamiętnych GD 3:3 lub nie sięgając aż tak daleko pamięcią w tym sezonie lokalne derby lub ostatnio z Osasuną.. To są prawdziwe emocje a nie jednostronne widowisko gdzie kibic innej drużyny usnąłby już przy 3 bramce.
0
Kuba
w podsumowaniu II poł wyczytałem że piszesz o jakichś emocjach.. one były w tym meczu? Bo jakoś nie pamietam. Wiesz w ogóle co to są emocje? Od pierwszego gwizdka do ostatniego spotkanie było nudne jak flaki z olejem, tylko bramki urozmaicały widowisko-nic więcej. Nie znam statystyk ale podejrzewam że Deportivo nie oddało ŻADNEGO celnego strzału na bramke Valdesa! Tak jednostronnego widowiska już dawno nie oglądałem, bez walki, bez zaangażowania, bez niczego ze strony przyjezdnych. lepiej dla nich byłoby aby nie wychodzili w ogóle na to spotkanie, przynajmniej byłaby mniejsza kompromitacja. Myślałem że La Corune stać na jakąś walke, pressing, niestety sie pomyliłem. Dlatego mylisz pojęcia mój drogi bo przebieg tego spotkania na pewno emocjonujący nie był!
0
pierwsze pytanie mnie rozwaliło, gratulacje dla dziennikarza..
to tak jak zapytać lekarza czym jest stetoskop, inteligencja poraża.
0
Ribery jak najbardziej TAK
Tevez zdecydowanie NIE!
0
hancie z tego co wiem to Yaya nie miał za zadanie kryć Sinamy,mógł ale nie musiał. Podobnie jak Gerrard często cofa sie do destrukcji ale stanowczo nie musi tego robić.Yaya ma za zadanie przerywać akcje rywali w środkowej strefie czyż nie? Siname miał kryć Caceres - marnie mu to wyszło. Oceny trafne choć właśnie jemu dałbym niżej, jedna dobra interwencja na tle katastrofalnych pomyłek wygląda blado a raczej jej nie widać!
0
Real posklejał swe białe skrzydła i zaczyna latać, czeka na upadek Barcy ale mam nadzieje że takowy nigdy nie nadejdzie. Real zawsze jest niebezpieczny bo nawet w kryzysie potrafi wygrywać, potwierdził to nie raz.. Wg mnie inne drużyny nie będą sie liczyć.
0
Tabek
gdybyś ruszył wikipedią wiedziałbyś że ten przydomek nie wziął sie akurat od de Limy ;]
0
shanhaevel
wymieniłem tylko przykłady naprawde GENIALNYCH spotkan CR, w finale LM kto zdobył bramke? manU grało tam słabiej od Chelsea i gdyby nie Ronaldo zapewne nie sięgneliby po tytuł bo nie zapowiadało sie aby ktoś inny ta bramke strzelił, Manchester drogi mlecznej do finału równiez nie miał a nie przeszkodziło to portugalczykowi sięgnąć po tytuł krula strzelców z imponującą liczbą bramek jak na te rozgrywki. Ludzie troche obiektywizmu może, też za nim nie przepadam za osobowosc ale potrafie dostrzec to co najlepsze.
0
xavi1991
po kim jak po kim ale po tobie nie spodziewałem sie takich BZDUR!
napisze krótko.. Lille, Bolton, Sporting, Portsmouth, Middlesbrough, polecam szczególnie z tymi drużynami. Kompletnie idiotyczny koment, sorry.
0
nikt nie zagwarantuje że Milito bedzie prezentował równie dobrą forme po kontuzji do tej sprzed.
Rafa już we Francji grał bardzo dobrze a doświadczenie nabywał w Barcelonie. Przez całą swoją kariere gra na równym poziomie, prawdziwy profesor.
0
chyba nikt co zna sie na futbolu nie spodziewał sie innej decyzji.. CR jest jaki jest ale trzeba przyznać że rok 2008 był jego i nikt nie może temu zaprzeczyć. Grał najrówniej z wszystkich mimo słabszych momentów jak choćby ME [ale ja sobie to tłumacze ze był po prostu przemeczony bajecznym sezonem]. Messi też nie miał całego dobrego poprzedniego roku. Jak najbardziej zgadzam sie z xdecyzją. CR powinien zgarnąć każdą możliwą indywidualną nagrode za poprzedni rok.
0
nikt nie burka, bo ja nie komentuje :)
zgadzam sie z robo.. napastnika powinno oceniać sie za bramki a mimo słabego meczu kamerunczyk bramke zdobył i to nie byle jakiej urody, przez większość spotkania stał w cieniu ale za sam ten fakt powinniscie mu podwyższyć ocene
z drugiej strony patrząc troche bardziej wnikliwie Henry był bardziej widoczny od Etoo a bramki nie zdobył mimo klarownych okazji, Samuel był w gorszej dyspozycji niż Henry ale bramke zdobył, czyli stan na remis.
troche w celu podsumowania spotkania - dość wyraźnie uwidacznia sie brak Profesora Marqueza, gdy on gra obrona jest dużo pewniejsza, nie ma co ukrywać Pique to nie ta klasa i zapewne nigdy jej nie dosięgnie, przydałby sie solidny zmiennik dla Rafy, bo i Caceres i Pique to niestety nie to. Jeszcze wielki respekt dla Osasuny, patrząc wczoraj na ich gre, szczególnie w 2 poł. byłem zdumiony że zajmują tak niską pozycje w lidze. Choć wiadomo że Osasuna u siebie jest mocna ale przeciwnik wiadomo jakiego kalibru. Grali bez kompleksów, odważnie, narzucili nawet swój styl co rzadko sie zdarza grając z Barcą, nie bronili sie, chcieli za wszelką cene wygrać, dobitnie widać ręke Camacho,życze im utrzymania bo na to zasługują, śmiało moge stwierdzić że to był najtrudniejszy mecz Barcy w tym sezonie!
0
fkobi14
gratuluje gustu, uwielbiam Grammatik, teksty Eldo są niepowtarzalne, chwytające za serce każdego bez względu na gusta muzyczne, kocham jego poezje ;)
0
Barrios? no no noo imponujący wynik.. do Barcy go!